Nasza historia

W małej, podhalańskiej wsi, która oddalona jest od Zakopanego o 20 km, mieści się nasz Zakład Masarski Majerczyk.

Tutaj w Skrzypnem pracujemy, ale i spokojnie żyjemy całą rodziną już od pokoleń.

Na Podhalu wszyscy znają nasze wyroby i mówią po prostu “od Majerczyka”. Nic dziwnego, w końcu nasza firma jest w 100% firmą rodzinną a to, że sygnujemy ją swoim nazwiskiem to dla naszych Klientów przede wszystkim gwarancja jakości i niezmienionego smaku od pokoleń.

Sztuka masarska i wędzarnicza towarzyszyła naszej rodzinie od wielu pokoleń, ale pierwszy zakład powstał w 1994 roku. Założyli go Maria i Zygmunt Majerczyk. Początkowo? Była to mała masarnia zatrudniająca kilka osób. Jednak szybko uzyskana dobra pozycja na rynku lokalnym i zaufanie Klientów pozwoliły na znaczny rozwój zakładu.

Dziś, firmą kierują: Artur Majerczyk, Dorota Wilczek i Zygmunt Majerczyk. Dołączyło więc młodsze pokolenie naszej rodziny, które od najmłodszych lat zdobywało doświadczenie obserwując produkcję i starania Rodziców.

Produkowane przez nas wyroby cieszą się doskonałą opinią. Bardzo o to dbamy a wyróżnia nas technologia, która oparta jest przede wszystkim na tradycyjnych, rodzinnych recepturach i naturalnym wędzeniu dymem z drewna bukowego, olchowego a czasem także z dodatkiem drzew owocowych…

Tradycyjne metody produkcyjne, które gwarantują określony smak i aromat idealnie łączą się w naszym zakładzie z nowoczesnymi technologiami, które zapewniają odpowiednie standardy bezpieczeństwa i higieny.

Własna linia rozbiorowa i produkcyjna, flota samochodów chłodniczych i surowce do produkcji, które pochodzą od lokalnych i zaufanych dostawców sprawdzonych podczas wieloletniej współpracy – to wszystko jest dla naszych Klientów gwarancją jakości i smaku a nam pozwala utrzymywać kontrolę nad całym cyklem produkcyjnym.

Zakład jest także dostosowany do wymogów Unii Europejskiej oraz posiada system służący zapewnieniu bezpieczeństwa żywności – HACCP.

Od 2008 roku nasza firma posiada również uprawnienia do handlu z wszystkimi krajami Unii Europejskiej.

Blisko 30 lat działalności pozwoliło nam zgromadzić wielu Stałych Klientów – także poza Podhalem. Nasze produkty chętnie kupują Turyści z całej Polski podczas pobytu w górach.

To właśnie dla Was powstał ten Sklep Internetowy – dla naszych Klientów z całej Polski.

Świeże produkty prosto z naszej wędzarni pakujemy hermetycznie i umieszczamy w specjalnej paczce z wkładem lodowym. Dzięki temu produkty nie tracą nic ze swej jakości i smaku.

Wysyłamy tak, jak lubisz – kurierem lub do paczkomatu.

Świeże wędliny prosto z gór są u Ciebie już kolejnego dnia od wysyłki. A wysyłamy codziennie od poniedziałku do czwartku.

Zapraszamy do skosztowania naszych wyrobów

Rodzina Majerczyków