Swojska Kiełbasa z Cielęciną

21.90

Wyczyść
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Swojska Kiełbasa Podhalańska z dodatkiem cielęciny to jeden z naszych flagowych produktów, który wytwarzamy według tej samej receptury sięgającej XIX wieku.

Najlepszy smak prosto z natury. Kiełbasa swojska jest w 100% naturalna, w jej skład wchodzi tylko najwyższej jakości mięso (wieprzowe oraz cielęce) i naturalne przyprawy (sól, pieprz i czosnek).

Swój wyjątkowy zapach i kolor swojska kiełbasa podhalańska uzyskuje w trakcie wolnego wędzenia naturalnym dymem z drewna bukowego.

SZCZEGÓŁY I SKŁAD

Pełna nazwa środka spożywczego: kiełbasa wieprzowo-cielęca, średnio rozdrobniona, wędzona na drewnie bukowym
Masa netto: 500g
Składniki: mięso wieprzowe 95%, mięso cielęce 5%, czosnek, sól, pieprz (100g produktu wyprodukowano z 130g mięsa)
Data ważności: min. 2 tygodnie od daty wysyłki (w zależności od numeru partii; na każdym wysłanym produkcie znajduje się etykieta z datą ważności)
Warunki przechowywania: Przechowywać w warunkach chłodniczych temperaturze: 2 – 8 st. C.
Producent i Dystrybutor: Wyprodukowano w Polsce przez Firma Majerczyk Spółka Jawna, ul. Św. Jadwigi Królowej 77, 34-424 Szaflary dla TRADYCYJNIE Sp. z o.o., ul. Królowej Jadwigi 17, 34-400 Nowy Targ
Wartość odżywcza w 100g produktu: wartość energetyczna 1178kJ/284 kcal, tłuszcz 24g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 9g, węglowodany 1g w tym cukry <0,5g, białko 22g, sól 2g

Produkt zamknięty w opakowanie próżniowe.

Waga produktów
Podana przy danym produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Z czego wynika różnica? Nasze wędliny nie powstają w fabryce a według tradycyjnych metod. Wędzenie, suszenie – te wszystkie procesy sprawiają, że końcowo każde mięso, kielbasa, szynka czy boczek w danej partii są nieco inne – prosto z natury.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty stanowią jedynie propozycję podania. Naturalne metody wyrobu sprawiają także, że każdy Produkt różni się wyglądem – przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny.