Krakowska Kiełbasa Sucha

41.90

Wyczyść
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Kiełbasa krakowska to jeden z tych rarytasów, które od lat goszczą na naszych stołach. Kosztujemy wielu różnych wyrobów, ale raz na jakiś czas po prostu przychodzi ochota na prawdziwą Krakowską!

Nasza kiełbasa krakowska sucha jest bardzo aromatyczna, dobrze doprawiona, podsuszona i krucha. Dzięki temu świetnie smakuje jako zakąska w formie grubych plastrów oraz na kanapce.

Bazą naszej kiełbasy krakowskiej jest oczywiście najlepszej jakości polskie mięso i przyprawy, a wyjątkowy aromat uzyskujemy dzięki naturalnemu wędzeniu dymem z drewna bukowego.

SZCZEGÓŁY I SKŁAD

Pełna nazwa środka spożywczego: kiełbasa wieprzowa, grubo rozdrobniona
Masa netto: 450g
Składniki: mięso wieprzowe, pieprz, sól, czosnek (100g produktu wyprodukowano z 140g mięsa)
Data ważności: min. 2 tygodnie od daty wysyłki (w zależności od numeru partii; na każdym wysłanym produkcie znajduje się etykieta z datą ważności)
Warunki przechowywania: Przechowywać w warunkach chłodniczych temperaturze: 2 – 8 st. C.
Producent i Dystrybutor: Wyprodukowano w Polsce dla TRADYCYJNIE Sp. z o.o., ul. Królowej Jadwigi 17, 34-400 Nowy Targ
Wartość odżywcza w 100g produktu: wartość energetyczna 1178kJ/284 kcal, tłuszcz 24g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 9g, węglowodany 1g w tym cukry <0,5g, białko 22g, sól 2g

Produkt zamknięty w opakowanie próżniowe

Waga produktów
Podana przy danym produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Z czego wynika różnica? Nasze wędliny nie powstają w fabryce a według tradycyjnych metod. Wędzenie, suszenie – te wszystkie procesy sprawiają, że końcowo każde mięso, kielbasa, szynka czy boczek w danej partii są nieco inne – prosto z natury.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty stanowią jedynie propozycję podania. Naturalne metody wyrobu sprawiają także, że każdy Produkt różni się wyglądem – przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny.


Certyfikat
Prawdziwy Oscypek może powstać tylko na Bacówce u Bacy, który posiada specjalny certyfikat - Zobacz certyfikat