Kabanos z Cielęciną

24.90

Wyczyść
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: brak Kategorie: ,

Opis

Ci, którzy choć raz spróbowali naszego kruchego kabanosa, już zawsze dorzucają go do swoich zamówień u Majerczyka.

Tym razem, zapraszamy Was także do skosztowania naszego kabanosa w wersji z cielęciną. Także 100% naturalny kabanos, aromatyczny i podsuszony.

Tylko najwyższej klasy mięso wieprzowe i cielęce, sól, pieprz i czosnek. Doskonałej kruchości nasze kabanosy nabierają w trakcie wędzenia naturalnym dymem i suszenia.

Skład

SKŁADNIKI: mięso wieprzowe 95%, mięso cielęce 5%, czosnek, sól, pieprz

naturalnie wędzona na drewnie bukowym
produkt średniorozdrobniony, 100g produktu wyprodukowano z 140g mięsa
Przechowywać w temperaturze 2-8 st. C

Wartość odżywcza w 100g produktu: wartość energetyczna 1178kJ/284 kcal, tłuszcz 24g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 9g, węglowodany 1g w tym cukry <0,5g, białko 22g, sól 2g

Dodatkowe informacje

DOSTĘPNE WARIANTYbrak
DOSTĘPNE WARIANTY

500g

Wędzenie

Waga produktów
Podana przy danym produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Z czego wynika różnica? Nasze wędliny nie powstają w fabryce a według tradycyjnych metod. Wędzenie, suszenie – te wszystkie procesy sprawiają, że końcowo każde mięso, kielbasa, szynka czy boczek w danej partii są nieco inne – prosto z natury.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny. Naturalne metody wyrobu powodują, że każdy produkt nieco różni się od innych.